| System | Servo |
|---|---|
| Voltage | 380V/220V Optional |
| Dimension(L*W*H) | 2200*2400*4200mm |
| Weight (T) | 3.5 T |
| Motor Power (kw) | 10 kw |
| Szczegóły pakowania | Drzewna obudowa |
|---|---|
| Czas dostawy | 5-8 dni roboczych |
| Zasady płatności | D/A, L/C, D/P, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | 50000 szt./rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Napięcie | 380V |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | metalowa rama z folią |
| Czas dostawy | 1 miesiąc |
| Zasady płatności | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | 100 zestawów / zestawów miesięcznie |
| Znamionowe ciśnienie robocze układu hydraulicznego | 20MPa |
|---|---|
| Siła cylindra głównego | 1500KN |
| Siła powrotu | 90 kN |
| Siła poduszki | 500 kn |
| Cylinder amortyzujący Maks. ciśnienie | 20MPa |
| Prędkość produkcji | Nastawny |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Wielkość produktu | Dostosowywanie |
| Numer modelu | SK - 001, SK - 002 itp. (Dostosowywanie) |
| Typ zlewu | Podwójna - miska, single - miska |
| Prędkość produkcji | Nastawny |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Wielkość produktu | Dostosowywanie |
| Numer modelu | SK - 001, SK - 002 itp. (Dostosowywanie) |
| Typ zlewu | Podwójna - miska, single - miska |
| Szybkość produkcji | Nastawny |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Rozmiar produktu | Możliwość dostosowania |
| Numer modelu | SK - 001, SK - 002 itp. (możliwość dostosowania) |
| Typ zlewu | Dwumisowa, jednomiskowa |
| Skok suwaka (mm) | 1500 |
|---|---|
| Siła powrotu (kN) | 30 kN |
| Typ maszyny | Prasa hydrauliczna czterokolumnowa dwubelkowa |
| System | Serwo |
| Napięcie | Opcjonalnie 380 V/220 V |
| Typ produktu | Podwójna miska/pojedyncza miska (równa miska/miska główna i pomocnicza) |
|---|---|
| Typ instalacji | Górne mocowanie/dostosowane |
| Głębokość miski | Głębokość miski 250-300 mm / dostosowana |
| Grubość panelu | Stal nierdzewna, około 1,2–1,5 mm (zwykła) / 1,8–2,0 mm (pogrubiona) / niestandardowa |
| Waga | 10-15 kg / dostosowane |
| Typ produktu | Podwójna miska/pojedyncza miska (równa miska/miska główna i pomocnicza) |
|---|---|
| Typ instalacji | Górne mocowanie/dostosowane |
| Głębokość miski | Głębokość miski 250-300 mm / dostosowana |
| Grubość panelu | Stal nierdzewna, około 1,2–1,5 mm (zwykła) / 1,8–2,0 mm (pogrubiona) / niestandardowa |
| Waga | 10-15 kg / dostosowane |