| Brand Name: | Star Power |
| Model Number: | YZ28G0200T |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | negotiable |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Supply Ability: | 100 zestawów / zestawów miesięcznie |
Opis produktu:
Jakaluminiowe naczynia kuchenne i szklana pokrywa od końca do końcaSdostawca rozwiązań, Starpower dostarcza projekt pod klucz, w tym maszyny i formy, materiały eksploatacyjne ialuminiowe naczynia kuchenne i szklana pokrywa "wiedzieć jak", szkolenie produkcyjne i regularne wsparcie produkcji.
Szybkie Szczegóły:
Dane techniczne:
| Operator | 2 |
| Grubość szkła | 3-8mm |
| Produktywność (240 mm) | 700szt./godz |
| Robocze ciśnienie powietrza | 0,6-0,8 MPa |
| Długość pieca | 8500 mm |
| Całkowity rozmiar | 13800*2500*2200mm |
| Średnica szkła. | 120-420mm |
| Waga | 6000 KG |
| Moc | 215 kW |
| Rzeczywista moc robocza | 60Kwh |
Zalety:
![]()
![]()
![]()
![]()