| Brand Name: | Star Power |
| Model Number: | YZ28G-350 |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | negotiable |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Supply Ability: | 100 zestawów / zestawów miesięcznie |
Opis produktu:
Owinięte foliową i pakowane w zaparzone drewniane pudełko lub paletę stalową do pojemnika.
Szybkie szczegóły:
1.Darmowe wsparcie techniczne przez całe życie.
2Dostępna obsługa i szkolenia w jednym miejscu (bilet lotniczy w obie strony, żywność, zakwaterowanie, wynagrodzenie pokryte przez nabywcę)
Specyfikacje:
| Nazwa produktu | Stainlees stalowy dysk automatyczny |
| Diafragma obrabiarków. | Daj spokój.200- Nie, nie.520mm |
| grubość obróbki | ≤ 3 mm |
| sposób olejowania | walcowanie, rolka gumowa, równomierne i płynne olejanie |
| całkowita moc | 30,4 kW |
Zalety:
![]()