| Brand Name: | starpower |
| Model Number: | 400 |
| MOQ: | 1 kawałek |
| Cena £: | 5000USD |
| Payment Terms: | L/C, D/A, T/T |
| Supply Ability: | 50 sztuk miesięcznie |
Sprzęt jest specjalnie stosowany do procesu spawania z podwójnym rowu złotego zlewu ze stali nierdzewnej,i zaciski mogą regulować odpowiednią pozycję zgodnie z wielkością specyfikacji zlewu, łatwa obsługa, wysoka wydajność pracy, stabilna i piękna jakość spawania.
Parametry produktu
| Rozmiar ciała | 1740x810x1500 mm |
| napięcie | 380 V |
| moc | 20,4 kW |
| Sposób zaciskania | Ciśnienie hydrauliczne, zaciski pneumatyczne |
| metoda kontroli | PLC |
| ciśnienie | 30MPa |
| Ciśnienie sprężonego powietrza | 0.2 ∼0,5 MPa |
| powierzchnia podłogi | 1740x810 mm |
![]()
![]()
![]()