| Brand Name: | STARPOWER |
| Model Number: | 300 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | 2000 |
| Payment Terms: | D/A, L/C, D/P, T/T, Western Union |
| Supply Ability: | 50 zestawów/miesiąc |
Ręcznie wykonana kuchnia zbiornik pudełko na zewnątrz okrągłego kąta pas piasku polerowane specjalne płaszczyzna
Sprzęt jest stosowany do zewnętrznego zaokrąglonego procesu szlifowania pudełkowego kawałka obrabianego z blachy metalowej, z humanizowaną konstrukcją, stabilnym ciałem, prostą i bezpieczną obsługą, pneumatycznym zaciskiem obrabianego,szlifowanie nosa automatyczne szlifowanie wzajemne, wymiana paska piaskowego jest prosta, wysoka wydajność produkcji, dobra jakość szlifowania, przystępna cena.
Parametry produktu
| Rozmiar ciała | 1650 x 1000 x 1650 mm |
| napięcie | 380 V |
| moc | 2.2KW |
| Sposób zaciskania | blokada pneumatyczna |
| metoda kontroli | PLC |
| Ciśnienie sprężonego powietrza | 00,3 ∼0,5 MPa |
| powierzchnia podłogi | 1650 x 1000 mm |
![]()
![]()