| Brand Name: | Star Power |
| Model Number: | YZ28G0200T |
| MOQ: | 1 set |
| Cena £: | negotiable |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, |
| Supply Ability: | 100 Set/Sets per Month |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Baza danych procesów cięcia laserowego | Baza danych procesów cięcia laserowego |
| System generatora lasera | MAX 3000W |
| Typ maszyny | Rolkowy typ wycinarki laserowej światłowodowej |
| System | Serwo |
| Napięcie | 380V/220V Opcjonalnie |
| Wymiary (Dł.*Sz.*Wys.) | 2200*2400*4200mm |
| Maksymalna prędkość pozycjonowania | 100m/min |
| Moc silnika (kW) | 30kW |