| Szczegóły pakowania | Drzewna obudowa |
|---|---|
| Czas dostawy | 1-2 miesiące |
| Zasady płatności | D/A, L/C, D/P, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | 1 SET |
| Nazwa handlowa | STAR POWER |
| Rozmiar ciała | 1400*1100*2000 mm |
|---|---|
| Woltaż | 220 V |
| Moc | 400 W. |
| Droga do zacisku | blokada pneumatyczna |
| Kontroluj ciśnienie powietrza | 0,2-1,0 MPa |
| Rozmiar ciała | 1400*1100*2000 mm |
|---|---|
| Woltaż | 220 V |
| Moc | 400 W. |
| Droga do zacisku | blokada pneumatyczna |
| Kontroluj ciśnienie powietrza | 0,2-1,0 MPa |
| Rozmiar ciała | 1400*1100*2000 mm |
|---|---|
| Woltaż | 220 V |
| Moc | 400 W. |
| Droga do zacisku | blokada pneumatyczna |
| Kontroluj ciśnienie powietrza | 0,2-1,0 MPa |
| Rozmiar ciała | 1400*1100*2000 mm |
|---|---|
| Woltaż | 220 V |
| Moc | 400 W. |
| Droga do zacisku | blokada pneumatyczna |
| Kontroluj ciśnienie powietrza | 0,2-1,0 MPa |
| Rozmiar ciała | 1400*1100*2000 mm |
|---|---|
| Woltaż | 220 V |
| Moc | 400 W. |
| Droga do zacisku | blokada pneumatyczna |
| Kontroluj ciśnienie powietrza | 0,2-1,0 MPa |
| Rozmiar ciała | 1400*1100*2000 mm |
|---|---|
| Woltaż | 220 V |
| Moc | 400 W. |
| Droga do zacisku | blokada pneumatyczna |
| Kontroluj ciśnienie powietrza | 0,2-1,0 MPa |
| Rozmiar ciała | 1400*1100*2000 mm |
|---|---|
| Woltaż | 220 V |
| Moc | 400 W. |
| Droga do zacisku | blokada pneumatyczna |
| Kontroluj ciśnienie powietrza | 0,2-1,0 MPa |
| Rozmiar ciała | 1400*1100*2000 mm |
|---|---|
| Woltaż | 220 V |
| Moc | 400 W. |
| Droga do zacisku | blokada pneumatyczna |
| Kontroluj ciśnienie powietrza | 0,2-1,0 MPa |
| Rozmiar ciała | 1400*1100*2000 mm |
|---|---|
| Woltaż | 220 V |
| Moc | 400 W. |
| Droga do zacisku | blokada pneumatyczna |
| Kontroluj ciśnienie powietrza | 0,2-1,0 MPa |