| Materiał | Wosk |
|---|---|
| Nazwa produktu | Stały wosk polerski |
| Waga | Światło |
| Gwarancja | 1 rok |
| Stan | Nowy |
| Funkcjonować | polerowanie krawędzi, conor i znaków do wyrobów metalowych |
|---|---|
| Rozmiar przedmiotu obrabianego | ≤φ250mm (śr.) |
| Rozmiar koła ściernego | ≤φ280mm (średnica) |
| Silnik (dla) Moc | Silnik koła ściernego: 5,5 kW × 1, 3 kW × 1 |
| Prędkość przedmiotu obrabianego | Koło ścierne: 2860r/min (regulowane) |
| Funkcjonować | środek do polerowania krawędzi wyrobów metalowych |
|---|---|
| Rozmiar przedmiotu obrabianego | ≤φ320 mm × 250 mm (śr. × wys.) |
| Rozmiar koła ściernego | ≤φ200mm × 60mm (śr. × grubość) |
| Silnik (dla) Moc | Silnik koła ściernego: 4 kW × 1 |
| Prędkość przedmiotu obrabianego | Koło ścierne: 2900r/min (regulowane) |
| Funkcjonować | Wewnętrzna pasta do patelni |
|---|---|
| Rozmiar przedmiotu obrabianego | ≤φ4000 mm × (50-250) mm (śr. × wys.) |
| Rozmiar koła ściernego | ≤φ220 mm (śr.) |
| Silnik (dla) Moc | Silnik przedmiotu obrabianego: 0,75 kW × 1 |
| Prędkość | Przedmiot obrabiany: 28-140r/min (regulowany) |
| Funkcjonować | Pasta zewnętrzna do miski i pokrywy |
|---|---|
| Rozmiar przedmiotu obrabianego | Pokrywka patelni ≤φ400 mm × 50 mm (śr. × wys.) |
| Rozmiar koła ściernego | ≤φ430mm × 330mm (śr. × grubość) |
| Moc silnika | Całkowita moc: 11 kW × 2 |
| Prędkość | Prędkość ścierna: 2160r/min |
| Database of laser cutting processes | Database of laser cutting processes |
|---|---|
| Laser generater system | MAX 3000W |
| Machine Type | Roll type fiber laser cutting machine |
| System | Servo |
| Voltage | 380V/220V Optional |
| Aplikacja | Przemysłowy |
|---|---|
| Pojemność | Wysoka pojemność |
| Nazwa produktu | Pasek do szorowania |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Struktura | Poziomy |
| Funkcjonować | Zewnętrzna pasta do patelni (z boku) |
|---|---|
| Stacje | 4 |
| Rozmiar przedmiotu obrabianego | ≤φ120 mm × 120 mm (śr. × wys.) |
| Rozmiar koła ściernego | ≤φ400mm (średnica) |
| Moc silnika | Silnik koła ściernego: 7,5 kW × 1 |
| Skok suwaka (mm) | 400 |
|---|---|
| Siła powrotu (kN) | 2000 kN |
| Typ maszyny | Prasa hydrauliczna |
| System | Serwo |
| Napięcie | Opcjonalnie 380 V/220 V |
| Skok suwaka (mm) | 400 |
|---|---|
| Siła powrotu (kN) | 2000 kN |
| Typ maszyny | Prasa hydrauliczna |
| System | Serwo |
| Napięcie | Opcjonalnie 380 V/220 V |