| Skok suwaka (mm) | 400 |
|---|---|
| Siła powrotu (kN) | 2000 kN |
| Typ maszyny | Prasa hydrauliczna |
| System | Serwo |
| Napięcie | Opcjonalnie 380 V/220 V |
| Database of laser cutting processes | Database of laser cutting processes |
|---|---|
| Laser generater system | MAX 3000W |
| Machine Type | Roll type fiber laser cutting machine |
| System | Servo |
| Voltage | 380V/220V Optional |
| Baza danych procesów cięcia laserowego | Baza danych procesów cięcia laserowego |
|---|---|
| System generatora laserowego | MAKS. 3000 W |
| Typ maszyny | Maszyna do cięcia laserowego typu rollowego |
| System | Serwo |
| Woltaż | 380 V/220V Opcjonalnie |
| Skok suwaka (mm) | 400 |
|---|---|
| Siła powrotu (kN) | 2000 kN |
| Typ maszyny | Prasa hydrauliczna |
| System | Serwo |
| Napięcie | Opcjonalnie 380 V/220 V |
| Szczegóły pakowania | Drzewna obudowa |
|---|---|
| Czas dostawy | 5-8 dni roboczych |
| Zasady płatności | D/A, L/C, D/P, T/T, Western Union, |
| Możliwość Supply | 50000 szt./rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Baza danych procesów cięcia laserowego | Baza danych procesów cięcia laserowego |
|---|---|
| System generatora laserowego | MAKS. 3000 W |
| Typ maszyny | Maszyna do cięcia laserowego typu rollowego |
| System | Serwo |
| Woltaż | 380 V/220V Opcjonalnie |
| Database of laser cutting processes | Database of laser cutting processes |
|---|---|
| Laser generater system | MAX 3000W |
| Machine Type | Roll type fiber laser cutting machine |
| System | Servo |
| Voltage | 380V/220V Optional |
| Szczegóły pakowania | Drzewna obudowa |
|---|---|
| Czas dostawy | 5-8 dni roboczych |
| Zasady płatności | D/A, L/C, D/P, T/T, Western Union, |
| Możliwość Supply | 50000 szt./rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Zużycie energii | Niski |
|---|---|
| Aplikacja | Produkcja naczyń kuchennych |
| prędkość produkcji | Nastawny |
| Woltaż | 380 V. |
| System sterowania | Plc |
| Skok suwaka (mm) | 400 |
|---|---|
| Siła powrotu (kN) | 2000 kN |
| Typ maszyny | Prasa hydrauliczna |
| System | Serwo |
| Napięcie | Opcjonalnie 380 V/220 V |