| Typ zlewu | Podwójna - miska, single - miska |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Wydajność | Wysoki |
| Zużycie energii | 20 kW |
| Bezpieczeństwo | Wysoki |
| Funkcjonować | Wyroby owalne, trójkątne, prostokątne, tykwy i inne kształtowane wyroby metalowe z krawędzią - cięci |
|---|---|
| Maks. Rozmiar przedmiotu obrabianego | Najdłuższa krawędź 600 mm × wys. 300 mm |
| System sterowania | System sterowania NC |
| Moc maszyny | Całkowita moc: około 10 kW |
| Zasilacz | Trójfazowa pięcioliniowa, 380 V ± 10% 50 Hz (zgodnie z wymaganiami klienta) |
| Rozmiar ciała | 1400*1100*2000 mm |
|---|---|
| Woltaż | 220 V |
| Moc | 400 W. |
| Droga do zacisku | blokada pneumatyczna |
| Kontroluj ciśnienie powietrza | 0,2-1,0 MPa |
| Rozmiar ciała | 1400*1100*2000 mm |
|---|---|
| Woltaż | 220 V |
| Moc | 400 W. |
| Droga do zacisku | blokada pneumatyczna |
| Kontroluj ciśnienie powietrza | 0,2-1,0 MPa |
| Rozmiar ciała | 1400*1100*2000 mm |
|---|---|
| Woltaż | 220 V |
| Moc | 400 W. |
| Droga do zacisku | blokada pneumatyczna |
| Kontroluj ciśnienie powietrza | 0,2-1,0 MPa |
| Rozmiar ciała | 1400*1100*2000 mm |
|---|---|
| Woltaż | 220 V |
| Moc | 400 W. |
| Droga do zacisku | blokada pneumatyczna |
| Kontroluj ciśnienie powietrza | 0,2-1,0 MPa |
| Funkcjonować | Wewnętrzna pasta do patelni |
|---|---|
| Rozmiar przedmiotu obrabianego | ≤φ4000 mm × (50-250) mm (śr. × wys.) |
| Rozmiar koła ściernego | ≤φ220 mm (śr.) |
| Silnik (dla) Moc | Silnik tłokowy przedmiotu obrabianego: 0,37 kW × 1 |
| Prędkość | Przedmiot obrabiany: 28-140r/min (regulowany) |
| Funkcjonować | Szlifowanie wewnętrzne elementów metalowych |
|---|---|
| Stacje | ≤ 12 |
| Rozmiar przedmiotu obrabianego | ≤φ320 mm × 260 mm (śr. × wys.) |
| Rozmiar ścierniwa | Rozmiar koła ściernego ≤φ200mm (śr.) |
| Silnik (dla) Moc | Silnik koła ściernego: 7,5 kW / 4 kW |
| Aplikacja | Przemysłowy |
|---|---|
| System sterowania | PLC |
| Wymiary | 1000x1000x1800mm |
| Materiał | Stal |
| Maksymalne ciśnienie | 100t |
| Pojemność | Wielki |
|---|---|
| Kontrola | Automatyczny |
| Materiał | Stal |
| nazwa | Pas piasku |
| Moc | Elektryczny |