| Skok suwaka (mm) | 400 |
|---|---|
| Siła powrotu (kN) | 2000 kN |
| Typ maszyny | Prasa hydrauliczna |
| System | Serwo |
| Napięcie | Opcjonalnie 380 V/220 V |
| Skok suwaka (mm) | 400 |
|---|---|
| Siła powrotu (kN) | 2000 kN |
| Typ maszyny | Prasa hydrauliczna |
| System | Serwo |
| Napięcie | Opcjonalnie 380 V/220 V |
| Skok suwaka (mm) | 400 |
|---|---|
| Siła powrotu (kN) | 2000 kN |
| Typ maszyny | Prasa hydrauliczna |
| System | Serwo |
| Napięcie | Opcjonalnie 380 V/220 V |
| Skok suwaka (mm) | 400 |
|---|---|
| Siła powrotu (kN) | 2000 kN |
| Typ maszyny | Prasa hydrauliczna |
| System | Serwo |
| Napięcie | Opcjonalnie 380 V/220 V |
| Energy Consumption | Low |
|---|---|
| Product Name | Cookware Production Line |
| Productivity | High |
| Production Capacity | High |
| Material | Stainless Steel |
| Skok suwaka (mm) | 400 |
|---|---|
| Siła powrotu (kN) | 2000 kN |
| Typ maszyny | Prasa hydrauliczna |
| System | Serwo |
| Napięcie | Opcjonalnie 380 V/220 V |
| Baza danych procesów cięcia laserowego | Baza danych procesów cięcia laserowego |
|---|---|
| System generatora laserowego | MAKS. 3000 W |
| Rodzaj maszyny | Maszyna do cięcia laserem światłowodowym typu rolkowego |
| System | Serwo |
| napięcie | Opcjonalnie 380 V/220 V |
| Skok suwaka (mm) | 1000 |
|---|---|
| Siła powrotu (kN) | 4000 kN |
| Rodzaj maszyny | Prasa hydrauliczna |
| System | Serwo |
| napięcie | Opcjonalnie 380 V/220 V |
| Skok suwaka (mm) | 400 |
|---|---|
| Siła powrotu (kN) | 2000 kN |
| Typ maszyny | Prasa hydrauliczna |
| System | Serwo |
| Napięcie | Opcjonalnie 380 V/220 V |
| Skok suwaka (mm) | 400 |
|---|---|
| Siła powrotu (kN) | 2000 kN |
| Typ maszyny | Prasa hydrauliczna |
| System | Serwo |
| Napięcie | Opcjonalnie 380 V/220 V |