| Skok suwaka (mm) | 1500 |
|---|---|
| Siła powrotu (kN) | 30 kN |
| Typ maszyny | Prasa hydrauliczna czterokolumnowa dwubelkowa |
| System | Serwo |
| Napięcie | Opcjonalnie 380 V/220 V |
| Skok suwaka (mm) | 400 |
|---|---|
| Siła powrotu (kN) | 2000 kN |
| Typ maszyny | Prasa hydrauliczna |
| System | Serwo |
| Napięcie | Opcjonalnie 380 V/220 V |
| Znamionowe ciśnienie robocze układu hydraulicznego | 20MPa |
|---|---|
| Siła cylindra głównego | 1500KN |
| Siła powrotu | 90 kN |
| Siła poduszki | 500 kn |
| Cylinder amortyzujący Maks. ciśnienie | 20MPa |
| Skok suwaka (mm) | 400 |
|---|---|
| Siła powrotu (kN) | 2000 kN |
| Typ maszyny | Prasa hydrauliczna |
| System | Serwo |
| Napięcie | Opcjonalnie 380 V/220 V |
| Skok suwaka (mm) | 400 |
|---|---|
| Siła powrotu (kN) | 2000 kN |
| Typ maszyny | Prasa hydrauliczna |
| System | Serwo |
| Napięcie | Opcjonalnie 380 V/220 V |
| System | PLC |
|---|---|
| Voltage | 380V/220V Optional |
| Dimension(L*W*H) | 2200*2400*4200mm |
| Weight (T) | 3.5 T |
| Motor Power (kw) | 3 kw |
| Skok suwaka (mm) | 400 |
|---|---|
| Siła powrotu (kN) | 2000 kN |
| Typ maszyny | Prasa hydrauliczna |
| System | Serwo |
| Napięcie | Opcjonalnie 380 V/220 V |
| Skok suwaka (mm) | 1100-1 |
|---|---|
| Siła powrotu (kN) | 4500 kN-1 |
| Rodzaj maszyny | Prasa hydrauliczna |
| System | Serwo |
| napięcie | Opcjonalnie 380 V/220 V |
| Skok suwaka (mm) | 400 |
|---|---|
| Siła powrotu (kN) | 2000 kN |
| Typ maszyny | Prasa hydrauliczna |
| System | Serwo |
| Napięcie | Opcjonalnie 380 V/220 V |
| Zużycie energii | Niski |
|---|---|
| Woltaż | 380 V/220V Opcjonalnie |
| Aplikacja | Produkcja naczyń kuchennych |
| Wymiar | 12700 mm × 1730 mm × 2400 mm (dł. × szer. × wys.) |
| System sterowania | Plc |