| Funkcjonować | Zgrubne, dokładne i lustrzane polerowanie zewnętrznych narożników powierzchni różnych okrągłych meta |
|---|---|
| Część nadająca się do polerowania | Na zewnątrz, na dole lub na krawędzi przedmiotu obrabianego |
| Rozmiar przedmiotu obrabianego | ≤φ320 mm × 260 mm (śr. × wys.) |
| Rozmiar koła ściernego | ≤φ450mm × 330mm (śr. × grubość) |
| Prędkość | Prędkość detalu: 60-140r/min |
| Skok suwaka (mm) | 400 |
|---|---|
| Siła powrotu (kN) | 2000 kN |
| Typ maszyny | Prasa hydrauliczna |
| System | Serwo |
| Napięcie | Opcjonalnie 380 V/220 V |
| Szczegóły pakowania | Pakowanie z uprawy z morza |
|---|---|
| Czas dostawy | 30-50 dni roboczych |
| Zasady płatności | L/C, T/T. |
| Możliwość Supply | 30 zestawów/zestawów rocznie |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Szczegóły pakowania | Pakowanie z uprawy z morza |
|---|---|
| Czas dostawy | 30-50 dni roboczych |
| Zasady płatności | L/C, T/T. |
| Możliwość Supply | 30 zestawów/zestawów rocznie |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Baza danych procesów cięcia laserowego | Baza danych procesów cięcia laserowego |
|---|---|
| System generatora laserowego | MAKS. 3000 W |
| Typ maszyny | Maszyna do cięcia laserowego typu rollowego |
| System | Serwo |
| Woltaż | 380 V/220V Opcjonalnie |
| Specyfikacja | Według zlewów |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | Pakowanie z uprawy z morza |
| Czas dostawy | 30-50 dni roboczych |
| Zasady płatności | L/C, T/T. |
| Możliwość Supply | 30 zestawów/zestawów rocznie |
| Zużycie energii | Niski |
|---|---|
| Aplikacja | Produkcja naczyń kuchennych |
| prędkość produkcji | Nastawny |
| Woltaż | 380 V. |
| System sterowania | Plc |
| Zużycie energii | Niski |
|---|---|
| Woltaż | 380 V/220V Opcjonalnie |
| Aplikacja | Produkcja naczyń kuchennych |
| Wymiar | 12700 mm × 1730 mm × 2400 mm (dł. × szer. × wys.) |
| System sterowania | Plc |
| Szczegóły pakowania | Metalowa rama z filmem |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 miesiąc |
| Zasady płatności | T/t, l/c |
| Możliwość Supply | 100 zestawów/zestawów miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Funkcjonować | Polerowanie wnętrza garnka |
|---|---|
| Rozmiar przedmiotu obrabianego | ≤φ400 mm × 300 mm (śr. × wys.) |
| Prędkość koła ściernego | 2900r/min |
| Maks. Rozmiar koła ściernego | 200mm (średnica), 160mm (grubość) |
| Liczba stacji polerskich | 2-16 (zgodnie z wymaganiami klienta) |