| Funkcjonować | Polerowanie zewnętrzne elementów owalnych, trójkątnych, prostokątnych i innych wyrobów metalowych |
|---|---|
| Maks. Rozmiar przedmiotu obrabianego | Prostokąt: 400 mm × 400 mm × 120 mm (dł. × szer. × wys.) |
| Prędkość koła ściernego | Koło ścierne: 2160r/min (regulowane) |
| Rozmiar koła ściernego | Średnica: 460mm, Grubość: 150mm |
| Woskowany sposób | Wosk stały/wosk wodny (opcjonalnie) |
| Skok suwaka (mm) | 400 |
|---|---|
| Siła powrotu (kN) | 2000 kN |
| Typ maszyny | Prasa hydrauliczna |
| System | Serwo |
| Napięcie | Opcjonalnie 380 V/220 V |
| Zużycie energii | Niski |
|---|---|
| Voltage | 380V/220V Optional |
| Aplikacja | Produkcja naczyń kuchennych |
| Wymiar | 12700 mm × 1730 mm × 2400 mm (dł. × szer. × wys.) |
| System sterowania | Plc |
| Skok suwaka (mm) | 400 |
|---|---|
| Siła powrotu (kN) | 2000 kN |
| Typ maszyny | Prasa hydrauliczna |
| System | Serwo |
| Napięcie | Opcjonalnie 380 V/220 V |
| Funkcjonować | Pasta zewnętrzna do patelni |
|---|---|
| Rozmiar przedmiotu obrabianego | ≤φ400 mm × 350 mm (śr. × wys.) |
| Rozmiar koła ściernego | ≤φ430mm × 330mm (śr. × grubość) |
| Moc silnika | Całkowita moc: 11 kW × 2 |
| Prędkość | Prędkość ścierna: 2160r/min |
| Funkcjonować | Pasta zewnętrzna do patelni (spód, bok i krawędź) |
|---|---|
| Rozmiar przedmiotu obrabianego | ≤φ400 mm × 300 mm (śr. × wys.) |
| Rozmiar koła ściernego | ≤φ460mm (śr.) |
| Moc silnika | Silnik koła ściernego: 11 kW × 1, 7,5 kW × 1, 5 kW × 1 |
| Prędkość | Prędkość ścierna: 2160r/min |
| Funkcjonować | Pasta zewnętrzna do patelni (dół) |
|---|---|
| Stacje | 4 |
| Rozmiar przedmiotu obrabianego | ≤φ120 mm × 120 mm (śr. × wys.) |
| Rozmiar koła ściernego | ≤φ400mm (średnica) |
| Moc silnika | Silnik koła ściernego: 7,5 kW × 1 |
| Funkcjonować | Szlifowanie wewnętrzne lub zewnętrzne wyrobów metalowych |
|---|---|
| Rozmiar przedmiotu obrabianego | φ(100~350)mm (średnica) |
| Silnik (dla) Moc | Silnik przedmiotu obrabianego: 4kW × 1 |
| Prędkość przedmiotu obrabianego | 800r/min (regulowany) |
| Trzymanie przedmiotu obrabianego | Adsorpcja próżniowa |
| Funkcjonować | kompozytowe zgrzewanie indukcyjne z dnem metelowym |
|---|---|
| Rozmiar obrabianego elementu | (100-300) mm * 350 mm |
| Grubość aluminium | 0,4-12 mm |
| Moc | 100 kW, 300 kHz, 380 V/440 V |
| Wymiar | 2800 mm * 2370 mm * 2000 mm |
| Skok suwaka (mm) | 400 |
|---|---|
| Siła powrotu (kN) | 2000 kN |
| Typ maszyny | Prasa hydrauliczna |
| System | Serwo |
| Napięcie | Opcjonalnie 380 V/220 V |