| Skok suwaka (mm) | 400 |
|---|---|
| Siła powrotu (kN) | 2000 kN |
| Typ maszyny | Prasa hydrauliczna |
| System | Serwo |
| Napięcie | Opcjonalnie 380 V/220 V |
| Skok suwaka (mm) | 400 |
|---|---|
| Siła powrotu (kN) | 2000 kN |
| Typ maszyny | Prasa hydrauliczna |
| System | Serwo |
| Napięcie | Opcjonalnie 380 V/220 V |
| Skok suwaka (mm) | 1500 |
|---|---|
| Siła powrotu (kN) | 30 kN |
| Typ maszyny | Prasa hydrauliczna czterokolumnowa dwubelkowa |
| System | Serwo |
| Napięcie | Opcjonalnie 380 V/220 V |
| Skok suwaka (mm) | 400 |
|---|---|
| Siła powrotu (kN) | 2000 kN |
| Typ maszyny | Prasa hydrauliczna |
| System | Serwo |
| Napięcie | Opcjonalnie 380 V/220 V |
| Skok suwaka (mm) | 400 |
|---|---|
| Siła powrotu (kN) | 2000 kN |
| Typ maszyny | Prasa hydrauliczna |
| System | Serwo |
| Napięcie | Opcjonalnie 380 V/220 V |
| Skok suwaka (mm) | 400 |
|---|---|
| Siła powrotu (kN) | 2000 kN |
| Typ maszyny | Prasa hydrauliczna |
| System | Serwo |
| Napięcie | Opcjonalnie 380 V/220 V |
| Skok suwaka (mm) | 400 |
|---|---|
| Siła powrotu (kN) | 2000 kN |
| Typ maszyny | Prasa hydrauliczna |
| System | Serwo |
| Napięcie | Opcjonalnie 380 V/220 V |
| Skok suwaka (mm) | 400 |
|---|---|
| Siła powrotu (kN) | 2000 kN |
| Typ maszyny | Prasa hydrauliczna |
| System | Serwo |
| Napięcie | Opcjonalnie 380 V/220 V |
| Skok suwaka (mm) | 400 |
|---|---|
| Siła powrotu (kN) | 2000 kN |
| Typ maszyny | Prasa hydrauliczna |
| System | Serwo |
| Napięcie | Opcjonalnie 380 V/220 V |
| Database of laser cutting processes | Database of laser cutting processes |
|---|---|
| Laser generater system | MAX 3000W |
| Machine Type | Roll type fiber laser cutting machine |
| System | Servo |
| Voltage | 380V/220V Optional |