| Baza danych procesów cięcia laserowego | Baza danych procesów cięcia laserowego |
|---|---|
| System generatora laserowego | MAKS. 3000 W |
| Typ maszyny | Maszyna do cięcia laserowego typu rollowego |
| System | Serwo |
| Woltaż | 380 V/220V Opcjonalnie |
| Baza danych procesów cięcia laserowego | Baza danych procesów cięcia laserowego |
|---|---|
| System generatora laserowego | MAKS. 3000 W |
| Typ maszyny | Maszyna do cięcia laserowego typu rollowego |
| System | Serwo |
| Woltaż | 380 V/220V Opcjonalnie |
| Database of laser cutting processes | Database of laser cutting processes |
|---|---|
| Laser generater system | MAX 3000W |
| Machine Type | Roll type fiber laser cutting machine |
| System | Servo |
| Voltage | 380V/220V Optional |
| Szybkość produkcji | Zmiennik |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Wielkość produktu | Dostosowywalne |
| Numer modelu | SK - 001, SK - 002 itp. (Dostosowywanie) |
| Typ zlewu | Podwójna - miska, single - miska |
| Szybkość produkcji | Zmiennik |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Wielkość produktu | Dostosowywalne |
| Numer modelu | SK - 001, SK - 002 itp. (Dostosowywanie) |
| Typ zlewu | Podwójna - miska, single - miska |
| Baza danych procesów cięcia laserowego | Baza danych procesów cięcia laserowego |
|---|---|
| System generatora laserowego | MAKS. 3000 W |
| Typ maszyny | Maszyna do cięcia laserowego typu rollowego |
| System | Serwo |
| Woltaż | 380 V/220V Opcjonalnie |
| Database of laser cutting processes | Database of laser cutting processes |
|---|---|
| Laser generater system | MAX 3000W |
| Machine Type | Roll type fiber laser cutting machine |
| System | Servo |
| Voltage | 380V/220V Optional |
| Zużycie energii | Niski |
|---|---|
| Woltaż | 380 V/220V Opcjonalnie |
| Aplikacja | Produkcja naczyń kuchennych |
| Wymiar | 12700 mm × 1730 mm × 2400 mm (dł. × szer. × wys.) |
| System sterowania | Plc |
| Funkcjonować | Nitowanie uchwytów zastawy stołowej i naczyń kuchennych |
|---|---|
| Rozmiar przedmiotu obrabianego | Średnica: φ140 ~ φ400mm |
| Umieszczenie nitu | podręcznik |
| Rozmiar nitu | Średnica: φ4mm ~ φ8mm |
| Moc maszyny | Całkowita moc: około 4 kW |
| Funkcjonować | Nitowanie uchwytów zastawy stołowej i naczyń kuchennych |
|---|---|
| Rozmiar przedmiotu obrabianego | Średnica: φ140 ~ φ400mm |
| Normalna siła osiowa | 12T |
| Skok cylindra głównego | 100/150mm |
| Umieszczenie nitu | Automatyczny |