| Funkcjonować | Pasta zewnętrzna do patelni |
|---|---|
| Rozmiar przedmiotu obrabianego | φ(140-300) mm × 300 mm (śr. × wys.) |
| Rozmiar koła ściernego | ≤φ430mm × 330mm (śr. × grubość) |
| Moc silnika | Silnik przedmiotu obrabianego: 0,37 kW × 2 |
| Trzymanie przedmiotu obrabianego | Adsorpcja próżniowa |
| Wymiar | 12700 mm × 1730 mm × 2400 mm (dł. × szer. × wys.) |
|---|---|
| Temperatura cieczy alkalicznej (zbiornik z kwasem)) | ≤65° (funkcja regulacji lub automatycznej stałej temperatury (model standardowy))) |
| Temperatura suszenia | ≤120° (funkcja regulacji lub automatycznej stałej temperatury (model standardowy))) |
| Konsumpcja wody | 1,5 ~ 2,5 t / h (normalnie) |
| Moc znamionowa | około 265kw |
| Szczegóły pakowania | Pakowanie z uprawy z morza |
|---|---|
| Czas dostawy | 30-50 dni roboczych |
| Zasady płatności | L/C, T/T. |
| Możliwość Supply | 30 zestawów/zestawów rocznie |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Skok suwaka (mm) | 400 |
|---|---|
| Siła powrotu (kN) | 2000 kN |
| Typ maszyny | Prasa hydrauliczna |
| System | Serwo |
| Napięcie | Opcjonalnie 380 V/220 V |
| Szczegóły pakowania | Pakowanie z uprawy z morza |
|---|---|
| Czas dostawy | 30-50 dni roboczych |
| Zasady płatności | L/C, T/T. |
| Możliwość Supply | 30 zestawów/zestawów rocznie |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Odśrodkowy wentylator | Laser CC |
|---|---|
| Uchwyt zdalnego sterowania | Laser CC |
| Typ maszyny | Maszyna do cięcia laserowego typu rollowego |
| System | Serwo |
| Woltaż | 380 V/220V Opcjonalnie |
| Szczegóły pakowania | Zdatne do żeglugi opakowanie |
|---|---|
| Delivery Time | 30-50 working days |
| Zasady płatności | L/C, T/T. |
| Supply Ability | 30 Set/Sets per Year |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Packaging Details | Seaworthy Packing |
|---|---|
| Czas dostawy | 30-50 dni roboczych |
| Zasady płatności | L/C, T/T. |
| Możliwość Supply | 30 zestawów/zestawów rocznie |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Szczegóły pakowania | Metalowa rama z filmem |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 miesiąc |
| Zasady płatności | T/t, l/c |
| Możliwość Supply | 100 zestawów/zestawów miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Skok suwaka (mm) | 1500 |
|---|---|
| Siła powrotu (kN) | 30 kN |
| Typ maszyny | Prasa hydrauliczna czterokolumnowa dwubelkowa |
| System | Serwo |
| Napięcie | Opcjonalnie 380 V/220 V |