| Funkcjonować | Pasta zewnętrzna do patelni |
|---|---|
| Stacje | ≤ 12 |
| Rozmiar przedmiotu obrabianego | ≤φ320 mm × 260 mm (śr. × wys.) |
| Rozmiar koła ściernego | ≤φ450mm × 330mm (śr. × grubość) |
| Silnik (dla) Moc | Kompensacja silnika ciśnieniowego: 0,37 kW |
| Funkcjonować | Pasta zewnętrzna do patelni |
|---|---|
| Rozmiar przedmiotu obrabianego | φ(140-320)mm×(80-260)mm (śr.×wys.) |
| Rozmiar koła ściernego | ≤φ430mm × 330mm (śr. × grubość) |
| Moc silnika | Całkowita moc: 11 kW × 3 |
| Prędkość | Prędkość ścierna: 2160r/min |
| Funkcjonować | Wewnętrzna pasta do patelni |
|---|---|
| Stacje | ≤ 10 |
| Rozmiar przedmiotu obrabianego | ≤φ320 mm × 250 mm (śr. × wys.) |
| Rozmiar koła ściernego | ≤φ200mm (średnica) |
| Silnik (dla) Moc | Kompensacja silnika ciśnieniowego: 0,37 kW |
| Funkcjonować | Pasta zewnętrzna do metalowej osłony |
|---|---|
| Stacje | ≤ 12 |
| Rozmiar przedmiotu obrabianego | ≤φ300 mm × 100 mm (śr. × wys.) |
| Rozmiar koła ściernego | ≤φ400mm (średnica) |
| Silnik (dla) Moc | Kompensacja silnika ciśnieniowego: 0,37 kW |
| Funkcjonować | Pasta zewnętrzna do metalowej osłony |
|---|---|
| Rozmiar przedmiotu obrabianego | ≤φ400 mm × 50 mm (śr. × wys.) |
| Rozmiar koła ściernego | ≤φ430mm × 330mm (śr. × grubość) |
| Trzymanie przedmiotu obrabianego | Adsorpcja próżniowa |
| Silnik (dla) Moc | Silnik przedmiotu obrabianego: 0,75 kW × 2 |
| Funkcjonować | Szlifowanie wewnętrzne lub zewnętrzne wyrobów metalowych |
|---|---|
| Rozmiar przedmiotu obrabianego | φ(160~320)mm×(50~300)mm (śr.×wys.) |
| Rozmiar pasa ściernego | ≤50 m × 30 mm (dł. × szer.) |
| Silnik (dla) Moc | Silnik koła ściernego: 4 kW × 1 |
| Prędkość | Prędkość przedmiotu obrabianego: 70-1450r/min (regulowana) |
| Funkcjonować | Szlifowanie wewnętrzne lub zewnętrzne wyrobów metalowych |
|---|---|
| Rozmiar przedmiotu obrabianego | φ(160~300)mm×(80~300)mm (śr.×wys.) |
| Rozmiar pasa ściernego | ≤50 m × 33 mm (dł. × szer.) |
| Silnik (dla) Moc | Silnik koła ściernego: 4 kW × 1 |
| Prędkość | Prędkość przedmiotu obrabianego: 70-1450r/min (regulowana) |
| Funkcjonować | Szlifowanie wewnętrzne lub zewnętrzne wyrobów metalowych |
|---|---|
| Rozmiar przedmiotu obrabianego | φ(100~350)mm (średnica) |
| Silnik (dla) Moc | Silnik przedmiotu obrabianego: 4kW × 2 |
| Prędkość przedmiotu obrabianego | 1370r/min (regulowany) |
| Trzymanie przedmiotu obrabianego | Adsorpcja próżniowa |
| Skok suwaka (mm) | 400 |
|---|---|
| Siła powrotu (kN) | 2000 kN |
| Typ maszyny | Prasa hydrauliczna |
| System | Serwo |
| Napięcie | Opcjonalnie 380 V/220 V |
| Skok suwaka (mm) | 400 |
|---|---|
| Siła powrotu (kN) | 2000 kN |
| Typ maszyny | Prasa hydrauliczna |
| System | Serwo |
| Napięcie | Opcjonalnie 380 V/220 V |