| Funkcjonować | Wewnętrzna i zewnętrzna pasta do polerowania wyrobów metalowych |
|---|---|
| Rozmiar przedmiotu obrabianego | ≤φ600 mm × 600 mm (śr. × wys.) |
| Rozmiar koła ściernego | ≤φ400mm (średnica) |
| Silnik (dla) Moc | Silnik przedmiotu obrabianego: 1,5 kW × 1 |
| Prędkość | Przedmiot obrabiany: 28-140r/min (regulowany) |
| Funkcjonować | Pasta do polerowania zewnętrznej pokrywy piekarnika |
|---|---|
| Rozmiar przedmiotu obrabianego | ≤φ400 mm × 600 mm (śr. × wys.) |
| Rozmiar koła ściernego | ≤φ460mm (śr.) × 650mm (śr. × grubość) |
| Silnik (dla) Moc | Silnik koła ściernego: 18,5 kW × 1 |
| Prędkość | Prędkość ścierna: 2000r/min |
| Funkcjonować | Szlifowanie wewnętrzne lub zewnętrzne wyrobów metalowych |
|---|---|
| Rozmiar przedmiotu obrabianego | φ(160~320)mm×(50~300)mm (śr.×wys.) |
| Rozmiar pasa ściernego | ≤50 m × 33 mm (dł. × szer.) |
| Silnik (dla) Moc | Silnik koła ściernego: 4 kW × 1 |
| Prędkość | Prędkość przedmiotu obrabianego: 70-1450r/min (regulowana) |
| Funkcjonować | Pasta zewnętrzna do patelni |
|---|---|
| Stacje | ≤ 12 |
| Rozmiar przedmiotu obrabianego | ≤φ320 mm × 260 mm (śr. × wys.) |
| Rozmiar koła ściernego | ≤φ450mm × 330mm (śr. × grubość) |
| Silnik (dla) Moc | Kompensacja silnika ciśnieniowego: 0,37 kW |
| Funkcjonować | Pasta zewnętrzna do patelni (spód, bok i krawędź) |
|---|---|
| Rozmiar przedmiotu obrabianego | ≤φ400 mm × 300 mm (śr. × wys.) |
| Rozmiar koła ściernego | ≤φ460mm (śr.) |
| Moc silnika | Silnik koła ściernego: 11 kW × 1, 7,5 kW × 1, 5 kW × 1 |
| Prędkość | Prędkość ścierna: 2160r/min |
| Napięcie zasilania | 380 V ±10% 50 Hz |
|---|---|
| Wysokość załadunku | 850mm Odległość od podłogi |
| Prędkość transportu taśmociągiem | V=0,5~3,0 m/min (regulacja płynna) |
| Nośność taśmy przenośnikowej | ≥50 kg/m² |
| Rozmiar wlotu i wylotu maszyny czyszczącej | Szerokość 500mm, wysokość 330mm (odległość od pasa siatkowego do dyszy wynosi około 300mm) |
| Skok suwaka (mm) | 400 |
|---|---|
| Siła powrotu (kN) | 2000 kN |
| Typ maszyny | Prasa hydrauliczna |
| System | Serwo |
| Napięcie | Opcjonalnie 380 V/220 V |
| Funkcjonować | Wewnętrzna pasta do patelni |
|---|---|
| Maks. Rozmiar przedmiotu obrabianego | ≤φ220 mm × 160 mm (śr. × wys.) |
| Rozmiar koła ściernego | ≤φ200mm (śr.) × 160mm (śr. × wys.) |
| Silnik (dla) Moc | Serwomotor osi Y: 0,55 kW × 1 |
| Prędkość | Przedmiot obrabiany: 28-140r/min (regulowany) |
| Funkcjonować | Przycinanie krawędzi Frezowanie i prasowanie wyrobów metalowych |
|---|---|
| Rozmiar przedmiotu obrabianego | ≤φ325 mm × 300 mm (śr. × wys.) |
| Grubość | ≤0,8 mm |
| Silnik (dla) Moc | Silnik przedmiotu obrabianego: 4kW × 2 |
| Prędkość | Prędkość przedmiotu obrabianego: 28-140r/min (regulowana) |
| Funkcjonować | Zgrubne, dokładne i lustrzane polerowanie wewnętrznych narożników powierzchni różnych okrągłych meta |
|---|---|
| Część nadająca się do polerowania | Może polerować na zewnątrz, na dole lub na krawędzi przedmiotu obrabianego |
| Rozmiar przedmiotu obrabianego | ≤φ320 mm × 260 mm (śr. × wys.) |
| Rozmiar koła ściernego | ≤φ220 mm (śr.) |
| Prędkość | Przedmiot obrabiany: 28-140r/min |